60 روز دوری از دنیای لذت بخش تولید نرم افزارشیراز 60 روز دوری از دنیای لذت بخش تولید نرم افزارشیراز

60 روز دوری از دنیای لذت بخش تولید نرم افزارشیراز

برای رسیدن به هدف فقط کافیه به سمت اون حرکت کنید، بله رسیدن به هدف به همین سادگی هست.

در طول مدت این 60 روزی که از دنیای نرم افزارشیراز دور بودم مفاهیم جدیدی را پیدا کردم که دیدم خالی از لطف نیست که آن ها را منتشر کنم.

1-فهمیدم کارهای گرافیک کامپیوتری به اون سختی که فکر می کنیم هم نیست و شاید بتوان با ابزارهای خیلی ساده کارهای قشنگی انجام داد لذا تصمیم گرفتم که طرح هایی را که با Paint.Net می زنم با دیگران به اشتراک بگذارم و آموزش های آن را گسترش بدهم چون هم ابزار رایگان هست هم اینکه دیگران هم در استارت آپ های خود از آن استفاده کنند.

2-تبلیغات به اون سختی که ما فکر می کنیم نیست.راه های تبلیغ محصول و خدمات می تواند خیلی ساده باشد بخصوص در دنیای مجازی و بخصوص برای محصولات مجازی که محدودیت مکانی و زمانی ندارند و می توانند همه جا استفاده شوند.

3-رسیدن به هدف خیلی نزدیک هست و ما باید بخواهیم تا به آن برسیم، بله فقط باید به سمت آن حرکت کنیم را بهش دست پیدا کنیم.

4-یک سری سایت های عکس پیدا کردم که خیلی می توانند محتوای شما را تقویت کنند که به مرور زمان آن ها را معرفی می کنم یکی از آن FreePik هست که واقعا عالی هست.

5-خیلی به این شاخه و اون شاخه نپریم همون هدف خودمان را توسعه بدهیم قطعا موفق می شویم و سهمی از بازار را بدست می آوریم.

6-بعضی از پروژه ها ارزش کار ندارند و باید ردشون کرد و بعضی دیگر واقعا ارزش کار دارند و می توانند سطح یادگیری شما را بالا ببرند پس به سمت پروژه های پیچیده با ارزش بریم این که کدام پروژه ارزش دارد و کدام ندارد تصمیم با شماست و شما می دونید کدام بهتر است.

7-یادگیری در واقع سرمایه گذاری بر روی خود است. دقیقا سرمایه گذاری روی خودتون را فراموش نکنید چرا که هیچ چیز با ارزش تر از آن نیست.

8-همیشه یادتون باشه خانواده و اطرافیان نیز از شما توقع هایی دارند که باید آن ها را به خوبی پاسخ داد ولی به خوبی پاسخ داد.